Anbean Tanıtım Danışmanlık Projesi

Duyurular

Engineering Case Camp’a katılmaya hak kazanan öğrenciler aşağıda listelenmiştir.

Liste, üniversite isimlerine göre alfabetik sıralanmıştır.

 

Cafer Eren Şimşek Bilkent Üniversitesi
Tahsin Kaan Al Bahçeşehir Üniversitesi
Fikri Tepretmez Bilkent Üniversitesi
Bahadır Bayazıt Bilkent Üniversitesi
Eylül Koşok Bilkent Üniversitesi
Ömer Öncü Bilkent Üniversitesi
Irem Cansu Bozkaya Bilkent Üniversitesi
Fatih Kubilay Yavuz Boğaziçi Üniversitesi
Berkay Zühre Boğaziçi Üniversitesi
Şahin Kapan Boğaziçi Üniversitesi
Bilal Yılmaz Boğaziçi Üniversitesi
Fadime Atal Dokuz Eylül Üniversitesi
Beste Biçer Dokuz Eylül Üniversitesi
Melih Menderes Dokuz Eylül Üniversitesi
Ege Eriten Dokuz Eylül Üniversitesi
Efkan Efe Dokuz Eylül Üniversitesi
Emre Pamuk Dokuz Eylül Üniversitesi
Burak Bulut Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Yarenur Türe Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Batuhan Boncuk Gazi Üniversitesi
Kağan Kahraman Gazi Üniversitesi
Hakan Durbaba İstanbul Teknik Üniversitesi
Ömermelih Özdemir İstanbul Teknik Üniversitesi
Yasin Uygun İstanbul Teknik Üniversitesi
Yağmur Gülce Irmak İstanbul Teknik Üniversitesi
Ahmet Fatih Bilgin İstanbul Teknik Üniversitesi
Batuhan Hamza Çankaya İstanbul Teknik Üniversitesi
Mehmet Emin Gökkaya İstanbul Teknik Üniversitesi
Taylan Gül İstanbul Teknik Üniversitesi
Osman Gökhan Sakallı İstanbul Teknik Üniversitesi
Buse Semercioğlu İstanbul Teknik Üniversitesi
İlarya Öztürk İstanbul Teknik Üniversitesi
Turgut Arısoy İstanbul Teknik Üniversitesi
Bahadir Kavas İstanbul Teknik Üniversitesi
Muhammet Turhan Canlı İstanbul Teknik Üniversitesi
Fatma Rana Özerşahin İstanbul Teknik Üniversitesi
Alperen Bulut İstanbul Teknik Üniversitesi
Mustafa Demirci İstanbul Teknik Üniversitesi
İsmail Eker Kocaeli Üniversitesi
Ezgi Yılmaz Kocaeli Üniversitesi
Dilek Erdal Kocaeli Üniversitesi
Melis Özler Koç Üniversitesi
Doruk Bileke Koç Üniversitesi
Ulaş Şahinbaş Koç Üniversitesi
Erdem Sandıkçı Marmara Üniversitesi
Nural Mammadov Marmara Üniversitesi
Metin Ekinci Marmara Üniversitesi
Leman Dicle Balcı Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Irmak Uzun Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Didem Büşra Çalışkan Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Melek Başak Zaman Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Asena Mine Akkaya Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Mürşide Yağmur Demirci Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Deniz Cansel Gürsul Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Oğuz Şüyün Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Onur Eker Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Büşra Altunışık Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Sumeyra Çubukçu Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Tansel Şimşek Özyeğin Üniversitesi
Utku Ergani Özyeğin Üniversitesi
Ayça Ünal Özyeğin Üniversitesi
Atakan Kala Özyeğin Üniversitesi
Ece Nur Balık Özyeğin Üniversitesi
Ceren Bitgül Özyeğin Üniversitesi
Gözdenur Demirci Özyeğin Üniversitesi
Tilbe Yaldız Sabancı Üniversitesi
Oğuz Mesüm Sabancı Üniversitesi
Bengisu Şermet Sabancı Üniversitesi
Uğur Çürüksulu Sabancı Üniversitesi
Öykü Eren Sabancı Üniversitesi
Buse Nur Karatepe Sabancı Üniversitesi
Ekin Karlıklıoğlu Sabancı Üniversitesi
Ömer Faruk Gider Sabancı Üniversitesi
Emircan Özkardeşler Sabancı Üniversitesi
Işınsu Taştan Sabancı Üniversitesi
Murat Sarp Koçak Sabancı Üniversitesi
Şeyma Burcu Gülşen Sabancı Üniversitesi
Cemre Irmak Kayalan Sabancı Üniversitesi
Emre Çobanoğlu Sabancı Üniversitesi
Ebru Karataş Sakarya Üniversitesi
Süheyla Çakmak Sakarya Üniversitesi
Ali Can Köroğlu Selçuk Üniversitesi
Ahmet Turan Gürler Selçuk Üniversitesi
Elif Ece Gürbüz TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Burçak Dengiz Türk Alman Üniversitesi
Burhan Burak Akman Yıldız Teknik Üniversitesi
Büşra Nur Eşki Yıldız Teknik Üniversitesi
Zeynep Esra İşler Yıldız Teknik Üniversitesi
Sevde Altindas Yıldız Teknik Üniversitesi
Safa Çorlu Yıldız Teknik Üniversitesi
Can Nuh Yıldız Teknik Üniversitesi
Bilgehan Ünal Gülsever Yıldız Teknik Üniversitesi
Mustafa Harun Aydar Yıldız Teknik Üniversitesi