Anbean Tanıtım Danışmanlık Projesi

BÜYAK

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK), 1982 yılında Endüstri Mühendisliği öğrencileri tarafından kurulmuş bir kişisel gelişim ve kariyer kulübüdür. Kaliteli etkinlikleriyle yalnızca Endüstri Mühendisliği öğrencilerini değil, her bölümden öğrenciyi hedeflemekte olan kulübümüz Türkiye’nin en büyük öğrenci kulüplerinden biridir.

Boğaziçi Üniversitesi kimliğini üyesi olduğu öğrenci topluluklarında başarılı bir şekilde temsil eden BÜYAK, ulusal düzeyde EMT ve uluslar arası düzeyde ESTIEM adına etkinlikler düzenlemekte ve bu topluluklarda aktif bir şekilde yer almaktadır.

2016 yılı itibariyle yıl içinde ulusal çapta düzenlediğimiz sekiz büyük etkinliğin yanı sıra, yıl içinde sayısız seminer, workshop, şirket tanıtımı ve vaka yarışmaları düzenlemekteyiz. Başta Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine yönelik yaptığımız etkinliklerin yanında, kulüp üyelerinin de dahil olduğu kulüp içi eğitimler ve sosyal sorumluluk projeleriyle de üyelerin her anlamda kendini geliştirmesine imkan sağlıyoruz.

Ayrıntılı bilgi için: buyak.org adresini ziyaret edebilirsiniz.